МАЙСТЕРНЯ ЕМОЦІЙ  
SUPERMAGNIT - сувеніри з якими заробляють!

                                                                               

Ми пропонуємо великий вибір сувенірів туристичного характеру, серія товарів подарункової тематики, рекламні сувеніри та ексклюзивні речі на замовлення клієнта.

Наш досвід це багаторічна історія успіху (since 2006) що реалізується кожного дня.  Supermagnit Майстерня Емоцій являє компанію повного циклу  з виробництва сувенірів: від розробки ідеї  до її  реалізації.

Впровадження  нових  технологічних рішень  у виробництво, автоматизація  бізнес процесів, аналіз ситуації на ринку, визначення потрібного рівня якості виробу для замовника та інші операційні завдання кожного дня виконують майстри своєї справи помножуючи базові цінності.

Сувеніри Цінності компанії:

Цінності компанії виробника сувенірів   • Інноваційність - генеруємо та втілюємо креативні ідеї, поєднуємо матеріали і   технології.                                       

   • Командність - ефективна взаємодія підрозділів.                                                                                  

   • Оперативність - короткі терміни від ідеї до реалізації готового товару.                                   

   • Професійність - 10-ти річний досвід, підвищення кваліфікації працівників.                

Майстерня емоцій SUPERMAGNIT - це надійний партнер з 2006 року. Компанія має понад 15000 позицій власного виробництва, які представлені більше ніж у 300 містах та туристичних центрах України, Молдови, Білорусії та Європи. Виняткове відчуття смаку та новаторський підхід відділу розробок дозволяє створювати ексклюзивні сюжети та унікальні стилі. 

Сувеніри    Власний каталог стилей продукції Supermagnit • Бажаєте переглянути?

Ми пропонуємо свіжі дизайнерські рішення, втілені у сувенірних виробах високої якості. Широкий асортимент полікерамічних магнітів; еко-лінія, представлена виробами з деревини; сувенірний посуд; вироби з металу та інше. На сьогоднішній день маємо готові рішення як для малого і середнього бізнесу, так і для великого рітейлу. Ми готові ділитися багаторічним досвідом та запрошуємо Вас до співпраці. На Ваших вітринах завжди буде якісний та унікальний товар. Запрошуємо до спільного розвитку бізнес з компанією SUPERMAGNIT - це гарантований прибуток при невеликих капіталовкладеннях.

Сувеніри Потрібна порада щодо викладки? Бажано дотримуватись планограми від Supermagnit - таким чином розміщений товар на 13-17% підвищує рівень продажів та викликає природну зацікавленість у товарі.

Основою нашої майстерні є сильна креативна команда, яка створює такі образи та історії, які дають Вашим клієнтам унікальну можливість отримати приємні емоції про пам'ятнe місцe. Відчуйте задоволення коли твій подарунок ексклюзив, і тільки Твій презент залишив спогади про свято.

Міссія SUPERMAGNITМісія SUPERMAGNIT
Створювати сувеніри, які допоможуть Вам зберегти приємні емоції та спогади.
І якщо, дивлячись на сувенір Ви усміхаєтесь - ми все робимо правильно ☺

 

Ми змінюємо Світ, наповнюючи його яскравими позитивними імпульсами.
Нашим досягненням є власне виробництво сувенірів і подарунків по технології hand-made.
Все це Ви можете побачити прямо зараз передивившись наше портфоліо.

          Сувеніри з якими заробляють!

Пропонуємо Вам нашатувати підписку на розсилку новинок, адже кожного місяця компанія створює понад 250 нових розробок!
 Відкрий світ Supermagnit сувеніри які живлять сердце та надихають до життя!
Вітаємо та запрошуємо до Supermagnit
  майстерня емоцій

Співпраця